Husqvarna 585 Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Profesjonalna pilarka do ciężkich prac leśnych, trwała i dostosowana do wyzwań, posiada łatwy w regulacji gaźnik, manewrowość dla lepszej jakości cięcia, niski poziom wibracji
- Do użytku z prowadnicą do 36 cali
- Oszczędny silnik X-Torq zmniejsza zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Zaprojektowana do pracy z wieloma rodzajami paliwa, w tym z wysokim poziomem etanolu, silnik może obsługiwać zawartość etanolu do 25%
- W zestawie z kierownicą X-Tough, która ułatwia proste cięcia i minimalizuje zakleszczanie
- Złącze serwisowe umożliwia technikowi podłączenie piły do cyfrowego narzędzia serwisowego i wykonanie wszystkich kontroli
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione i gotowe do użycia
- Zawiera w standardzie wielkopowierzchniowy filtr i system filtracji powietrza, co pozwoliło zoptymalizować silnik do długich godzin pracy. Układ Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Pokrywa sprzęgła opytmalizuje odrzucanie wiórów, zapobiega zapychaniu nawet przy cięciu wzdłużnym drewna
- Mały ciężar ruchomych cześci silnika daje duże przyspieszenie
- Przezroczysty wskaźnik paliwa. Korek wlewu paliwa z odchylanym uchwytem dla prostego otwierania nawet w grubych zimowych rękawicach
- Cena obejmuje prowadnicę 20 cali z wymienną końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970493030
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 121,14 zł 6 999,00 zł 6 299,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 23 m/s |
| Pojemność cylindra | 86 cm³ |
| Moc wyjściowa | 5,1 kW/6,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 90 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 20 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 7,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 585
