| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 23 m/s |
| Pojemność cylindra | 86 cm³ |
| Moc wyjściowa | 5,1 kW/6,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 90 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 20 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 7,5 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 585

Opcje produktu