Husqvarna 565 Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Profesjonalna pilarka do wymagających, ciężkich prac leśnych. Do użytku z prowadnicą do 28 cali
- Pokrywa sprzęgła opytmalizuje odrzucanie wiórów, zapobiega zapychaniu przy cięciu wzdłużnym drewna
- Obniżony uchwyt daje lepszą kontrolę, manewrowość
- Odśrodkowy układ Air Injection usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- 10-krotnie szybsza regulacja mieszanki paliwowo-powietrznej. Moduł AutoTune stale dba o prawidłowe parametry pracy silnika. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Antywibracyjny system izoluje dłonie od drgań powstających w silniku i układzie tnącym
- Innowacyjny system sterowania silnikiem. Układ ten stale monitoruje jednostkę napędową i nie dopuszcza do jej przeobrotowienia
- Przezroczysty wskaźnik paliwa
- Korek wlewu paliwa z odchyalnym uchwytem. Proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Skrzynia korbowa wytrzymuje wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Technologia silnika X-Torq zmniejsza zużycie paliwa i emisję zanieczyszczeń
- Smart Start i rozrusznik zapewnia szybki rozruch przy minimalnym wysiłku
- Cena obejmuje prowadnicę 18 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966733918
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 943,90 zł 5 390,00 zł 4 851,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20,7 m/s |
| Pojemność cylindra | 70,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,7 kW/5 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 565
