| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20,7 m/s |
| Pojemność cylindra | 70,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,7 kW/5 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,5 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 565

Opcje produktu