Husqvarna 562 XPG Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa z podgrzewanymi uchwytami
- Wysokowydajna pilarka łańcuchowa do profesjonalnej pracy w lesie liściastym
- Do użytku z prowadnicą o średnicy do 28 cali
- Wysokoobrotowy silnik X-Torq zmniejsza emisję spalin, a także poprawia oszczędność paliwa, ułatwia ścinanie, okrzesywanie i obrzynanie twardego drewna i dużych drzew iglastych
- Podgrzewane uchwyty utrzymuje ciepło dłoni. Elektryczne ogrzewanie gaźnika zapewnia niezawodny rozruch i pracę w niskich temperaturach
- Wyposażona w funkcję AutoTune i automatyczną regulację silnika. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Układ Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Filtr magnetyczny wewnątrz przewodu paliwowego zapobiega przedostawaniu się cząstek metalu do gaźnika i silnika
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Antywibracyjny system izoluje dłonie od drgań powstających w silniku i układzie tnącym
- Umieszczony z boku napinacz łańcucha umożliwia jego szybką regulację
- Korek wlewu paliwa z odchylanym uchwytem. Proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Cena obejmuje prowadnicę 18 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970663618
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 090,24 zł 5 590,00 zł 5 031,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 28,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,5 kW/4,8 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 562 XPG
