| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 28,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,5 kW/4,8 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,1 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 562 XPG

Opcje produktu