Husqvarna 555 Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka spalinowa przeznaczona do wymagających prac leśnych i pielęgnacji drzew
- Do użytku z prowadnicą do 24 cali
- Automatyczna regulacja silnika i funkcja AutoTune kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje
- Zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu oraz pompka paliwowa ułatwiają uruchamianie pilarki
- Regulowana pompa olejowa, można dostosować smarowanie do pracy i układu tnącego
- Smart Start aby maszynę uruchomić szybko przy minimalnym wysiłku
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu wytrzymuje wysokie obroty i profesjonalną eksploatację
- Możliwość szybkiego demontażu filtra w celu wymiany
- Umieszczony z boku napinacz łańcucha do regulacji
- Przezroczysty wskaźnik poziomu paliwa. Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo obrażeń
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970501215
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 365,04 zł 4 599,00 zł 4 139,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 21,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,1 kW/4,2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 60 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S35G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 555
