| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 21,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,1 kW/4,2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 60 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S35G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,9 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 555

Opcje produktu