Husqvarna 550 XP Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka do profesjonalnych prac leśnych, z ekstremalnym przyspieszeniem, nadaje się do ścinania, okrzesywania i przerzynki średniej wielkości drzew iglastych
- Nowy układ chłodzenia, nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Możliwość prostego demontażu filtra
- Korek wlewu paliwa z odchyalnym uchwytem, proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia wymianę świecy
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu wytrzymuje wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa
- Przezroczysty wskaźnik poziomu paliwa
- Umieszczony z boku napinacz łańcucha do szybkiej regulacji i łatwe smarowanie łańcucha dzięki pompie olejowej, można z dostosować smarowanie do pracy i układu tnącego
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967690835
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (6 szt)
-
-
- Cena netto: 3 218,70 zł 4 399,00 zł 3 959,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,6 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3 kW/4,1 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 550 XP Mark II
