| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,6 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3 kW/4,1 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,3 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 550 XP Mark II

Opcje produktu
szt.