Husqvarna 540 XP Mark III Pilarka spalinowa łańcuchowa 14"
- Pilarka przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji drzew i przerzedzania. Optymalna konstrukcja, pilarka łatwo się manewruje wśród gałęzi
- Łatwe uruchamianie, wydajność cięcia przy dużym przyspieszeniu
- Niezawodny rozruch zarówno na zimno, jak i na gorąco
- Duża moc i moment obrotowy
- Widoczność linii kierunku obalania
- Cyfrowa diagnostyka silnika, opcjonalne zintegrowane urządzenie komunikacyjne pod pokrywą
- Korek wlewu paliwa z odchylanym uchwytem. Proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- System oczyszczania powietrza Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu. Odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu
- AutoTune optymalizuje ustawienia silnika i upraszcza uruchamianie. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza. Dzięki AutoTune nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Dostępny wariant produktu Husqvarna 540 XP Mark III z prowadnicą 14" i 16"
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970518114
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20,2 m/s |
| Pojemność cylindra | 39,1 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,9 kW/2,6 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 4,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 540 XP Mark III
