| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20,2 m/s |
| Pojemność cylindra | 39,1 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,9 kW/2,6 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 4,1 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 540 XP Mark III

Opcje produktu