Husqvarna 435 Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Uniwersalna pilarka z silnikiem X-Torq, który zużywa mniej paliwa, posiada pompkę paliwa oraz wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej ON
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Możliwość szybkiego demontażu filtra w celu wymiany
- Linie ścinki do obalania drzew w obranym kierunku
- Odchylany korek wlewu paliwa można otworzyć i zamknąć, nawet jeśli użytkownik nosi grube rękawice
- Wygodnie wyściełane uchwyty, ergonomiczna manetka gazu. Umieszczony z boku napinacz łańcucha
- Widoczny poziom paliwa, przezroczysty wskaźnik
- Bezwładnościowy hamulec łańcucha dla dodatkowego bezpieczeństwa, chroni przed obrażeniami w krytycznym momencie odbicia pilarki. W przypadku odbicia hamulec natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu oraz pompka paliwowa ułatwiają uruchamianie pilarki
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia wymianę świecy
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970559735
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 682,11 zł 2 299,00 zł 2 069,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 40,9 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,6 kW/2,2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H30 |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 435 Mark II
