| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 40,9 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,6 kW/2,2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H30 |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4,2 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 435 Mark II

Opcje produktu