Husqvarna 365 Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka uniwersalna dla użytku profesjonalnego
- Silnik X-Torq, pilarka jest przyjazna środowisku, zmniejszając poziom emisji spalin i zużycie paliwa
- Air Injection odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu wytrzymuje wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Możliwość szybkiego demontażu filtra w celu wymiany
- Dzięki regulowanej pompie olejowej można z dostosować smarowanie łańcucha do danej pracy i układu tnącego
- Proste napinanie piły łańcuchowej z boku
- Zatrzaskowe zamknięcie pokrywy cylindra umożliwia wymianę świecy zapłonowej
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje
- Smart Start rozrusznik aby maszynę uruchomić szybko przy minimalnym wysiłku
- Wygięta przednia rączka, uchwyt
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej chroni użytkownika przed obrażeniami w krytycznym momencie odbicia pilarki. W przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 18 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966428318
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 3 474,80 zł 4 749,00 zł 4 274,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 22,7 m/s |
| Pojemność cylindra | 70,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,6 kW/4,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H42 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 365
