| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 22,7 m/s |
| Pojemność cylindra | 70,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,6 kW/4,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H42 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,4 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 365

Opcje produktu
szt.