Husqvarna 230i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa z baterią i ładowarką
- Pilarka akumulatorowa przeznaczona do przycinania, pielęgnacji ogrodu, cięcia drewna opałowego i okazjonalnego ścinania drzew
- Niski poziom hałasu zapewnia przyjemne warunki pracy
- Automatycznie wyłącza się po 3 minutach bezczynności, po pozostawieniu bez nadzoru, co wydłuża czas pracy akumulatora i ogranicza ryzyko obrażeń
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Elastyczny system 36V BLi-X Husqvarna oferuje zasilanie akumulatorowe do do kilku narzędzi
- Podnoszony korek zbiornika oleju do smarowania łańcucha jest łatwy do uchwycenia i otwarcia, nawet w rękawicach
- Silnik bezszczotkowy oznacza wyeliminowanie tarcia, a także niższą temperaturę podczas pracy
- Technologia maksymalnego momentu obrotowego Max Torque gwarantuje moc niezależnie od zadania i minimalizuje ryzyko utknięcia łańcucha w drewnie podczas ścinki lub rozpiłowywania
- Wyposażona we wskaźniki LED informujące o stanie akumulatora
- Kompaktowa, lekka konstrukcja zapewnia wygodne, ergonomiczne użytkowanie i mniejszy wysiłek fizyczny
- Cena obejmuje ładowarkę 40-C80, prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch, akumulator 40-B140
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970838310
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 316,26 zł 1 799,00 zł 1 619,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie |
SP21G
|
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 230i

