| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie |
SP21G
|
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 3 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 230i
