Husqvarna 120 Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka przeznaczona dla właścicieli ogrodów przydomowych, do cięcia drewna opałowego, ścinania małych drzewek, okrzesywania
- Wyposażona w technologię silnika X-Torq zapewniającą niski poziom emisji zanieczyszceń
- Air Injection utrzymuje filtr powietrza w czystości. Odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu. Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Zespolone dźwignie ssania i wyłącznika zapłonu oraz pompka paliwa ułatwiają uruchamianie pilarki
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej chroni użytkownika przed obrażeniami w krytycznym momencie odbicia pilarki. W przypadku odbicia hamulec natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967861903
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (14 szt)
-
-
- Cena netto: 657,72 zł 899,00 zł 809,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 16,8 m/s |
| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,4 kW/1,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H37 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 4,85 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 120 Mark II
