| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 16,8 m/s |
| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,4 kW/1,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H37 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 4,85 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 120 Mark II

Opcje produktu
szt.