Cedrus TR800GH-L Transporter gąsienicowy spalinowy wozidło budowlane
- Transporter spalinowy na gąsienicach przeznaczony do prac budowlanych i ogrodniczych, transportowania materiałów w trudnych warunkach terenowych
- Wyposażony w silnik Loncin benzynowy o mocy 9 kW, dzięki przekładni hydrostatycznej praca jest płynna
- Napęd na gąsienicach zapewnia stabilność, umożliwia pracę w nierównym terenie
- Napęd hydrauliczny: sterowanie jazdą odbywa się za pomocą przekładni hydraulicznej, która płynnie przenosi moc na gąsienice
- Hydrauliczne opróżnianie (unoszenie) skrzyni zapewnia szybkie rozładowanie
- Regulowana prędkość jazdy, ładowarka hydrauliczna
- Ładowność do 800 kg pozwala na przewożenie dużej ilości materiału (kruszywo, ziemię, drewno, cement, piasek, żwir, ziemia czy gruz czy inne materiały budowlane)
- Rozrusznik elektryczny umożliwia uruchomienie urządzenia w każdych warunkach bez wysiłku
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDTR800GH-L
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 16 828,46 zł 22 999,00 zł 20 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 420 cm³ |
| Moc | 9 kW/12,2 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Maksymalna ładowność | 800 kg |
| Maksymalna prędkość | 4,4 km/godz |
| Hydrauliczne opróżnianie skrzyni | Tak |
| Pojemność łyżki samozaładowczej | 0,3 m³ |
| Napęd | Za pomocą przekładni hydraulicznej na gąsienice |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6,5 L |
| Waga | 550 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus TR800GH-L

