| Pojemność silnika | 420 cm³ |
| Moc | 9 kW/12,2 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Maksymalna ładowność | 800 kg |
| Maksymalna prędkość | 4,4 km/godz |
| Hydrauliczne opróżnianie skrzyni | Tak |
| Pojemność łyżki samozaładowczej | 0,3 m³ |
| Napęd | Za pomocą przekładni hydraulicznej na gąsienice |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6,5 L |
| Waga | 550 kg |
Instrukcje obsługi Cedrus TR800GH-L
