Cedrus LM560S-P25 Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa stworzona do koszenia dużych ogrodów i terenów zieleni
- Napęd na tylne koła z płynną regulacją prędkości ułatwia prowadzenie nawet na pochyłościach i nierównym podłożu
- Stalowy korpus o szerokości roboczej 56 cm zwiększa trwałość i odporność na uszkodzenia, obudowa z dodatkowymi wzmocnieniami — płyta ścieralna i przedni zderzak chronią kosiarkę w trakcie pracy
- System 3 w 1 umożliwia mulczowanie, wyrzut tylny lub zbieranie trawy do kosza, podwójne ostrza zapewniają równomierne i czyste cięcie
- Składany i regulowany uchwyt umożliwia wygodne przechowywanie i transport
- Zoptymalizowany przepływ powietrza poprawia jakość cięcia i efektywność zbierania trawy
- Pracuje cicho, bez emisji spalin i wibracji, odporna na warunki atmosferyczne
- Zasilana baterią plecakową podłączaną bezpośrednio CEDP25, oferuje długi czas pracy bez konieczności częstego ładowania czy wymiany akumulatora
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDLM560S-P25
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 828,46 zł 2 499,00 zł 2 249,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Napęd własny z regulacją prędkości |
| Koła napędowe | Tylne |
| Regulacja wysokości koszenia | 6 poziomów |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie |
| Szerokość koszenia | 56 cm |
| Wysokość koszenia | 25-89 mm |
| Moc silnika | 3000 W |
| Napięcie | 60 V |
| Pojemność kosza | 80 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 47 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus LM560S-P25

