| Układ napędowy | Napęd własny z regulacją prędkości |
| Koła napędowe | Tylne |
| Regulacja wysokości koszenia | 6 poziomów |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie |
| Szerokość koszenia | 56 cm |
| Wysokość koszenia | 25-89 mm |
| Moc silnika | 3000 W |
| Napięcie | 60 V |
| Pojemność kosza | 80 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 47 kg |
Instrukcje obsługi Cedrus LM560S-P25
