Husqvarna LC353 AWD Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem na wszystkie koła zapewnia bezpieczną przyczepność i niezawodne koszenie nawet na pochyłościach i nierównym podłożu
- Napędzana silnikiem Husqvarna, kosiarka umożliwia elastyczne dostosowanie do różnych potrzeb i obszarów dzięki kilku opcjom koszenia: zbieranie do kosza, mulczowanie Bioclip i wyrzut tylny do rzadziej koszonych obszarów
- Regulacja prędkości pozwala dostosować się do różnych warunków trawnika
- Funkcja AutoWalk umożliwia obsługę jedną ręką z dowolnej strony, co ułatwia manewrowanie wokół żywopłotów i przeszkód
- Stalowy zespół tnący z osłoną przeciwuderzeniową, regulator wysokości z 9 pozycjami
- Cena obejmuje wkładkę BioClip
- Cena nie obejmuje zestaw BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970842601
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd AWD, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Wszystkie 4 |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,8 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 25-102 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Czteropunktowa, 9 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 37 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC353AWD

