| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd AWD, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Wszystkie 4 |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,8 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 25-102 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Czteropunktowa, 9 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 37 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC353AWD
