Husqvarna LB 553SQe Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem na przednie koła przeznaczona do pracy w trybie BioClip do użytku komercyjnego, do pracy nawet w deszczową pogodę
- Pełnowymiarowe urządzenie tnące o szerokości 53 cm do średnich i większych obszarów, trawników o powierzchni 1000 m²
- Wyposażona w ergonomiczny, regulowany z boku i skuteczny system antywibracyjny uchwytu
- Solidne, odlane z aluminium podwozie, aluminiowe obręcze, 8 cali, z podwójnymi, uszczelnionymi łożyskami
- Gumowe opony posiadają głębszy bieżnik, co daje lepszą przyczepność i większy komfort jazdy
- Silnik jest zbudowany z wysokowydajnych komponentów, aby wytrzymać trudne codzienne użytkowanie
- Regulacja wysokości koszenia ze sprężyną, z 5 ustawieniami
- Metoda koszenia BioClip. Trawa jest dwukrotnie cięta i rozdrabniana przed opadnięciem na trawnik, dla którego stanowi naturalny nawóz
- Boczny zderzak dla dodatkowej ochrony podczas koszenia przy krawędziach ścian lub innych przeszkodach
- Uchwyt jest regulowany zarówno poziomo, jak i pionowo, co zapewnia optymalną pozycję pracy
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970609101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 529,27 zł 6 190,00 zł 5 571,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Przednie |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,8 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 28-65 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, ze sprężyną, 5 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 38,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 553SQe
