Husqvarna LB 144 Kosiarka spalinowa
- Kompaktowa i lekka kosiarka do małych i średnich trawników o maksymalnej powierzchni 1000 m², łatwa w manewrowaniu
- Posiada funkcję mulczowania BioClip, trawa jest cięta na małe kawałki, które szybko się rozkładają i stają się naturalnym nawozem
- Centralna regulacja wysokości koszenia za pomocą jednej dźwigni
- Dźwignie z szybką blokadą umożliwiają łatwe złożenie uchwytu i minimalizują przestrzeń potrzebną do przechowywania i transportu
- Regulacja uchwytu nogą zapewnia wygodną i ergonomiczną obsługę, możliwe są dwa różne ustawienia wysokości
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970722101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 123 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 1,9 kW/2,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 44 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 22 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 144

