| Pojemność silnika | 123 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 1,9 kW/2,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 44 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 22 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 144
