Husqvarna LC 151 Kosiarka spalinowa
- Pchana kosiarka z opcją zbierania, Bioclip mulczowaniem i bocznym wyrzutem, przeznaczona do średnich i dużych trawników o maksymalnej powierzchni 1000 m²
- Ostrze zberające pozostawia mniej ścinków na trawniku, aby uzyskać czysty, profesjonalny wygląd
- System koszenia 3 w 1, dostosowanie do różnych potrzeb i obszarów. Zbieranie zapewnia schludny trawnik, BioClip pozwala na nawożenie trawnika, a wyrzut boczny nadaje się do rzadziej koszonych obszarów
- Solidne, stalowe urządzenie tnące o długości 51 cm, ergonomiczny pałąk z miękkim uchwytem zapewniają mniej wysiłku, szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Wygodny uchwyt do podnoszenia z przodu ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia steruje całym zespołem
- Uchwyt jest składany, aby zminimalizować przestrzeń potrzebną do przechowywania
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970488301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 828,46 zł 2 499,00 zł 2 249,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 30,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 151
