| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 30,3 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 151

Opcje produktu