Husqvarna LC 551iV Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Profesjonalna kosiarka z szerokim układem tnącym, aluminiowymi obręczami i napędem na tylne koła, aktywnym chłodzeniem podczas pracy
- Łatwa w uruchomieniu i obsłudze, posiada opcje zbierania, wyrzutu lub mulczowania
- Zmienna prędkość zapewnia większą kontrolę podczas koszenia złożonych trawników, nierównych i wysokich traw
- Podwójne gniazdo na akumulatory. Stały napęd z dwoma akumulatorami
- Bateria BLi-X 36 V umożliwia elastyczne wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Możliwość podłączenia baterii plecakowej, łatwo montowanej na górze kosiarki
- Tryb Power Boost, automatyczne zwiększenie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach w razie potrzeby
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów, zmniejsza poziom hałasu
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Solidna aluminiowa obudowa, zderzak boczny dla dodatkowej ochrony podczas koszenia przy krawędziach ścian lub innych przeszkodach
- Łatwa regulacja uchwytu na 2 wysokościach, składany uchwyt do przechowywania i transportu
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, nakładki mulczującej i nóż Combi, akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970626001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 5 486,99 zł 7 499,00 zł 6 749,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 5,3 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 26-74 mm |
| Moc znamionowa | 1,5 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 40 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 551iV
