| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 5,3 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 26-74 mm |
| Moc znamionowa | 1,5 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 40 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 551iV

Opcje produktu
szt.