Husqvarna LB 144i Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Akumulatorowa kosiarka pchana do koszenia małych i średnich trawników, kompaktowa i lekka, łatwa w manewrowaniu nawet na skomplikowanych obszarach
- Dzięki funkcji mulczowania BioClip trawa jest cięta na małe kawałki, które szybko się rozkładają i stają się naturalnym nawozem
- Kompatybilna z systemem BLi-X 36 V Husqvarna, który pozwala na elastyczne korzystanie z jednego akumulatora w różnych urządzeniach
- Regulacja wysokości uchwytu i wysokości koszenia sterowana pedałem, możliwe są dwa różne ustawienia wysokości. Po zakończeniu koszenia uchwyt można szybko złożyć, aby ułatwić przechowywanie
- Centralna regulacja wysokości koszenia
- Dźwignie z szybką blokadą umożliwiają złożenie uchwytu i minimalizują przestrzeń potrzebną do transportu
- Bezproblemowe uruchamianie i zatrzymywanie bez ryzyka przypadkowego uruchomienia
- Tryb Power Boost, automatyczne zwiększenie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach w razie potrzeby
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów, zmniejsza poziom hałasu
- Cena nie obejmuje akumulatora i ładowarki, zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970648201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 44 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,7 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 15,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 144i
