| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 44 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,7 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 15,5 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 144i

Opcje produktu
szt.