Husqvarna Automower Aspire R4 Kosiarka automatyczna robot koszący
- Do trawników o powierzchni do 400 m² z systematycznym koszeniem przejść, obsługą zboczy o nachyleniu 25%
- Kompaktowy robot koszący do pracy 7 dni w tygodniu ze sterowaniem za pomocą aplikacji Automower Connect
- Ochrona przed mrozem i zegar pogodowy. System automatycznego aktualizowania oprogramowania
- Dostępna łączność Wi-Fi i Bluetooth, sterowanie głosowe do uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, automatycznie przełącza schemat koszenia z trybu losowego na tryb systematyczny w wąskich przejściach bez powstania śladów od kół
- Integracja z inteligentnym domem, możliwość zsynchronizować jej działanie z warunkami pogodowymi
- Łatwy w czyszczeniu wężem ogrodowym, przechowywaniu na ścianie za pomocą dołączonych haków Aspire
- Cena obejmuje stację ładującą, zasilacz, kabel niskonapięciowy 5 m
- Cena nie obejmuje dodatkowe noże, szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970568511
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (4 szt)
-
-
- Cena netto: 2 047,97 zł 2 799,00 zł 2 519,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 400 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 45 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 25 % |
| Maksymalny czas aktywności | 9 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-45 mm |
| Szerokość koszenia | 16 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Nie dostępne |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 5,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower Aspire R4
