| Maksymalna powierzchnia trawnika | 400 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 45 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 25 % |
| Maksymalny czas aktywności | 9 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-45 mm |
| Szerokość koszenia | 16 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Nie dostępne |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 5,9 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower Aspire R4
