Husqvarna 215i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa z baterią i ładowarką
- Kompaktowa pilarka akumulatorowa nadaje się do przycinania i pielęgnacji ogrodu, do drzew i krzewów, prac ogrodowych, kompaktowa i łatwa w użyciu nawet w wąskich przestrzeniach
- Szybkie i proste napinanie piły łańcuchowej oraz montaż prowadnicy i łańcucha bez użycia narzędzi
- Pilarka jest częścią elastycznego systemu BLi-X 36 V Husqvarna, który umożliwia używanie jednego akumulatora do kilku narzędzi
- Wyposażona w wskaźniki LED informujące o stanie akumulatora
- Funkcja Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Silnik bezszczotkowy oznacza wyeliminowanie tarcia, a także niższą temperaturę podczas pracy
- Niski poziom hałasu zapewnia przyjemne warunki pracy
- Automatycznie wyłącza się po 3 minutach bezczynności
- Elastyczny system 36V BLi-X Husqvarna oferuje zasilanie akumulatorowe do do kilku narzędzi
- Podnoszony korek zbiornika oleju do smarowania łańcucha jest łatwy do uchwycenia i otwarcia, nawet w rękawicach
- Cena obejmuje ładowarkę 40-C80, prowadnicę 12 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch, akumulator 40-B70
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970792004
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 169,92 zł 1 599,00 zł 1 439,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy |
25 cm
|
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm |
30 cm
|
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 12 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" mini |
| Waga | 2,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 215i

