| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy |
25 cm
|
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm |
30 cm
|
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 12 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" mini |
| Waga | 2,4 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 215i
