Ferris FW45 Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa o podwójnym napędzie hydrostatycznym z silnikiem 2-cylindrowym, szeroko rozstawione koła zapewniają stabilność na zboczach i manewrowanie na pochyłościach
- Cyklonowy, dwustopniowy moduł oczyszczania powietrza zapewnia wlot czystego powietrza w warunkach dużego zapylenia
- Centralna regulacja wysokości koszenia z pozycji operatora za pomocą pokrętła jednoręcznego
- Możliwość skonfigurowania układu tnącego TRIPLE: wyrzut tylny, wyrzut boczny, mulczowanie i noże mielące
- Konstrukcja wahliwego urządzenia tnącego w połączniu z szerokim kołem podporowym pozwala mu reagować na wszelkie nierówności terenu
- Konstrukcja spawana 3,4 mm, metalowe osłony przeciwodpryskowe, wzmocniona krawędź przednia, narożniki spawane na zakładkę
- Niezależne przekładnie Hydro-Gear, zintegrowany hamulec przekładni
- Niezależne dźwignie układu kierowniczego z tempomatem jazdy do przodu
- Sterowane ręcznie dźwignie zmiany i regulacji prędkości, do zmiany kierunku jazdy, zatrzymywania i cofania
- Automatyczne zatrzymanie PTO/WOM, czujnik obecności operatora, obwód bezpieczeństwa hamulca postojowego i biegu jałowego, bieg neutralny uruchamiany stopą
- Opony pneumatyczne, licznik motogodzin, tempomat
- Obserwuj produkt:
- Kod: 5901988
- Producent: Ferris
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: gwarancja do 3 lat
- Cena netto: 46 340,65 zł 59 999,00 zł 56 999,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 810 cm³ |
| Producent silnika | Vanguard |
| Cylindry | 2 |
| Moc | 19,4 kW/26 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd hydrostatyczny, regulacja prędkości |
| Prędkość jazdy w przód, max | 11 km/godz |
| Szerokość koszenia | 122 cm, 132 cm |
| Wysokość koszenia | 38-127 mm |
| Metody koszenia | Wyrzut tylny/Wyrzut boczny/Mulczowanie |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 L |
| Waga | 380 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
