| Pojemność silnika | 810 cm³ |
| Producent silnika | Vanguard |
| Cylindry | 2 |
| Moc | 19,4 kW/26 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd hydrostatyczny, regulacja prędkości |
| Prędkość jazdy w przód, max | 11 km/godz |
| Szerokość koszenia | 122 cm, 132 cm |
| Wysokość koszenia | 38-127 mm |
| Metody koszenia | Wyrzut tylny/Wyrzut boczny/Mulczowanie |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 L |
| Waga | 380 kg |

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
