Ferris FW25 Kosiarka spalinowa
- Kosiarka prowadzona z silnikiem 2-cylindrowym Kawasaki, z podwójnym napędem hydrostatycznym, rozrusznikiem elektrycznym
- Dzięki kompaktowemu rozmiarowi maszyna zmieści się pod większością małych wiat czy na przyczepie, jednocześnie zapewniając doskonałą kontrolę podczas pracy w gęstej trawie, nierównych powierzchniach czy zboczach
- Niezależne przekładnie Hydro-Gear, zintegrowany hamulec przekładni
- Stalowe osłony przekładni do pracy w cięższych warunkach chronią przekładnie podczas pokonywania przeszkód
- Konfiguracja korpusu kosiarki z wyrzutem tylnym, wyrzutem bocznym, standardowe ostrza i gumowe deflektory, elastyczny gumowy ześlizg wylotowy
- Konstrukcja spawana 3,4 mm, metalowe osłony przeciwodpryskowe, wzmocniona krawędź przednia, narożniki spawane na zakładkę
- Układ podnoszenia zespołu: ograniczona regulacja za pomocą zmiany wysokości przedniego zawieszenia
- Niezależne dźwignie układu kierowniczego z tempomatem jazdy do przodu, automatyczne zatrzymanie PTO/WOM, czujnik obecności operatora, obwód bezpieczeństwa hamulca postojowego i biegu jałowego, bieg neutralny uruchamiany stopą
- Opony pneumatyczne, licznik motogodzin
- Intuicyjna regulacja prędkości. Sterowane ręcznie dźwignie redukcji prędkości służą do zmiany kierunku jazdy, zatrzymywania i cofania
- Obserwuj produkt:
- Kod: 5901986
- Producent: Ferris
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: gwarancja do 3 lat
- Cena netto: 38 617,07 zł 49 999,00 zł 47 499,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 603 cm³ |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Cylindry | 2 |
| Moc | 13,8 kW/18,5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd hydrostatyczny, regulacja prędkości |
| Prędkość jazdy w przód, max | 9,6 km/godz |
| Szerokość koszenia | 91 cm |
| Wysokość koszenia | 38-114 mm |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny/wyrzut tylny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 L |
| Waga | 288 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
