| Pojemność silnika | 603 cm³ |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Cylindry | 2 |
| Moc | 13,8 kW/18,5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd hydrostatyczny, regulacja prędkości |
| Prędkość jazdy w przód, max | 9,6 km/godz |
| Szerokość koszenia | 91 cm |
| Wysokość koszenia | 38-114 mm |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny/wyrzut tylny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 L |
| Waga | 288 kg |

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
