Ferris FW15 Kosiarka spalinowa
- Kosiarka prowadzona, z napędem na 4 koła, silnikiem Honda 10 KM zapewnia niezawodność, łatwy rozruch i oszczędność paliwa
- Przednie koła skrętne sprawiają, że maszyna ta jest bardzo zwrotna, można je zablokować w celu zapewnienia stabilnej pracy na pochyłościach
- Regulowana kontrola prędkości jazdy do przodu. Drążki sterujące są regulowane w czterech pozycjach dla wygody operatora
- Obsługa napędu przy pomocy jednej ręki, sterowanie jedną ręką można ustawić na obsługę prawo- lub leworęczną
- Dźwignia załączania oraz rozłączania ostrzy układem hamulca
- Sprężynowa, pojedyncza dźwignia regulacji wysokości koszenia
- Hydrostatyczny układ napędowy Hydro-Gear z napędem do przodu i do tyłu pozwalają na łatwiejsze pokonywanie nierówności terenu, zapewnia płynną trakcję na zboczach
- Konfiguracja zespołu tnącego: wyrzut boczny, standardowe ostrza i gumowe deflektory. Elastyczny gumowy ześlizg wylotowy zapobiega uszkodzeniom w przypadku uderzenia w przeszkodę
- Układ podnoszenia zespołu sprężynowy, jednopunktowa regulacja, opony pneumatyczne
- Obserwuj produkt:
- Kod: 5901848
- Producent: Ferris
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: gwarancja do 3 lat
- Cena netto: 18 145,53 zł 24 799,00 zł 22 319,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 389 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Cylindry | 1 |
| Moc | 7,6 kW/10,2 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd AWD, regulacja prędkości |
| Prędkość jazdy w przód, max | 6,4 km/godz |
| Szerokość koszenia | 81 cm |
| Wysokość koszenia | 38-127 mm |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2 L |
| Waga | 129 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
