| Pojemność silnika | 389 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Cylindry | 1 |
| Moc | 7,6 kW/10,2 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd AWD, regulacja prędkości |
| Prędkość jazdy w przód, max | 6,4 km/godz |
| Szerokość koszenia | 81 cm |
| Wysokość koszenia | 38-127 mm |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2 L |
| Waga | 129 kg |

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
