Ferris FS1200 Rover XC Rozsiewacz nawozu spalinowy Ride-On
- Rozsiewacz nawozów granulowanych, który idealnie nadaje się do prac niewymagających stosowania płynów
- Silnik wyposażony w system TransportGuard, sterownik 3-w-1 eliminujący rozcieńczenie oleju i paliwa
- Przemysłowy filtr powietrza zapewnia zaawansowaną ochronę przed zanieczyszczeniami przedostającymi się do silnika
- Solidny, odporny na uderzenia zasobnik z tworzywa sztucznego o pojemności 90 kg pozwala na przygotowanie do 5000 m² powierzchni
- Rama wykonana w 100% ze stali nierdzewnej i przekładnia pokryta powłoką antykorozyjną odporną na chemikalia, wydłużają żywotność maszyny
- Kompaktowe rozmiary, ułatwiają poruszanie się w wąskich przejściach i bramach
- Nisko położony środek ciężkości zapewnia doskonałe osiągi na pochyłym terenie
- Łożysko stożkowe o niskim współczynniku tarcia zapewnia płynny ruch, dzięki czemu nie potrzebujemy mechanicznego wspomagania kierownicy
- Ergonomiczne zaprojektowany panel sterowania
- Opony pneumatyczne z płaskim profilem guzikowym
- W celu zapewnienia lepszego balastu i przyczepności zalecany jest środek przeciw zamarzaniu
- Obserwuj produkt:
- Kod: 5902095
- Producent: Ferris
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: gwarancja do 3 lat
- Cena netto: 42 478,86 zł 54 999,00 zł 52 249,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5 kW/6,8 KM |
| Pojemność silnika | 169 cm³ |
| Producent silnika | Vanguard |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3 L |
| Pojemność zasobnika | 90 kg |
| Szerokość rozsiewania | 4 m |
| Waga | 161 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
