| Moc wyjściowa | 5 kW/6,8 KM |
| Pojemność silnika | 169 cm³ |
| Producent silnika | Vanguard |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3 L |
| Pojemność zasobnika | 90 kg |
| Szerokość rozsiewania | 4 m |
| Waga | 161 kg |

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
