Ferris FRC7 Kosiarka spalinowa gąsienicowa
- Kosiarka zdalnie sterowana nadaje się do prac na obszarach o dużym nachyleniu, może kosić do przodu i do tyłu, więc obrót na zboczu nie jest konieczny, bo zapobiega potencjalnemu uszkodzeniu darni
- Gumowe gąsienice zapewniają przyczepność na wzniesieniach do 55°
- Kontrola bezpieczeństwa: czujnik przechyłu, automatyczny system hamowania lub zatrzymania awaryjnego
- Silnik 2-cylindrowy EFI z elektronicznie sterowaną przepustnicą automatycznie dostosowuje prędkość koszenia do zmieniających się warunków, wyposażony w zaawansowany układ odpowietrzania
- Konfiguracja zespołu tnącego: dwukierunkowy, wyrzut tylny, mulczowanie
- Agraget tnący posiada 2 wrzeciona tnące, każde wyposażone w 4 wahliwe ostrza, zapewniające płynne i równe cięcie. Ostrza odchylane do tyłu, z 2 płaskimi ostrzami odsuniętymi i 2 ostrzami o niskim unoszeniu na wrzeciono
- Wyjmowany zbiornik paliwa z wężem paliwowym z szybkozłączem
- Hybrydowy system napędowy, który łączy silnik spalinowy z napędem akumulatorowym
- Kosiarka może przejechać do 200 m na zasilaniu akumulatorowym, bez konieczności uruchamiania silnika: to jest rozwiązanie, gdy podczas pracy skończy się paliwo
- System napinania gąsienic: pod maską znajduje się specjalny klucz do regulacji, dzięki czemu można bez wysiłku ponownie napiąć szynę, gdy zajdzie taka potrzeba
- Podnośnik serwisowy wraz z wbudowanym kluczem napinającym sprawiają, że ponowny montaż gąsienicy jest szybki i łatwy
- W przypadku przeniesienia kosiarki nad przeszkodą (barierka na autostradzie) są uchwyty transportowe w górnej części ramy. Kosiarka posiada kilka punktów mocowania, aby odpowiednio zabezpieczyć ją podczas transportu
- Automatyczny system gromadzenia danych dokładnie śledzi, gdzie maszyna była, jak długo kosiła, jakie nachylenia zboczy napotkała, zapewniając informacje zwrotne o stanie technicznym. Dostęp do wszystkich danych można uzyskać za pośrednictwem portalu internetowego
- Światło ostrzegawcze, 2 światła LED po każdej stronie
- Pilot zdalnego sterowania umożliwia obsługę z odległości do 300 m. Funkcje: sterowanie kierunkiem i układem kierowniczym, uruchamianie, zatrzymywanie silnika, załączanie WOM, regulacja wysokości koszenia, trymowanie podwozia, ogranicznik prędkości jazdy, światła robocze, zatrzymanie awaryjne, resetowanie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 5902117
- Producent: Ferris
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: gwarancja do 3 lat
- Cena netto: 208 535,77 zł 269 999,00 zł 256 499,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 627 cm³ |
| Producent silnika | Vanguard |
| Moc | 17,2 kW/23 KM |
| Cylindry | 2 |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ napędowy | Hybrydowy e-Drive z bankiem baterii |
| Pojemność zbiornika paliwa | 23 L |
| Szerokość koszenia | 115 cm |
| Wysokość koszenia | 50-180 mm |
| Metody koszenia | Dwukierunkowy/Wyrzut tylny/Mulczowanie |
| Prędkość jazdy | 7 km/godz |
| Zasięg pilota | 300 m |
| Maksymalny kąt roboczy | 55° |
| Waga | 677 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
