| Pojemność silnika | 627 cm³ |
| Producent silnika | Vanguard |
| Moc | 17,2 kW/23 KM |
| Cylindry | 2 |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ napędowy | Hybrydowy e-Drive z bankiem baterii |
| Pojemność zbiornika paliwa | 23 L |
| Szerokość koszenia | 115 cm |
| Wysokość koszenia | 50-180 mm |
| Metody koszenia | Dwukierunkowy/Wyrzut tylny/Mulczowanie |
| Prędkość jazdy | 7 km/godz |
| Zasięg pilota | 300 m |
| Maksymalny kąt roboczy | 55° |
| Waga | 677 kg |

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w instrukcji obsługi lub u autoryzowanego dilera marki Ferris
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
