Cedrus PW425 Podkrzesywarka spalinowa na wysięgniku
- Piła na wysięgniku, spalinowa teleskopowa przeznaczona do bezpiecznej pielęgnacji drzew i przycinania gałęzi na dużych wysokościach bez użycia drabiny
- Teleskopowy wysięgnik regulowany w zakresie 2,9—4,2 metra, co w połączeniu ze wzrostem operatora daje zasięg roboczy do około 6 metrów. Teleskopowa rura pozwala dostosować długośc piły do wysokości gałęzi
- Elektroniczny zapłon ułatwia rozruch zimnego silnika
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPW425
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 913,82 zł 1 249,00 zł 1 124,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | Producent nie podaje info |
| Pojemność silnika | 27,2 cm³ |
| Moc | 0,7 kW/0,9 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,7 L |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | Oregon |
| Podziałka | 3/8" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Regulowany wysięgnik | 2900-4250 mm |
| Waga | 8,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus PW425

